Kese kağıdı yakın zamana kaybettiği itibarına geri kavuşacak. Plastik poşetler gidiyor. Kese kağıtları geri geliyor.

Birçok Amerikan ve Avrupa yapımı filmde görmüşsünüzdür; sebzeler, meyveler ve hatta ekmekler kese kâğıdı içerisinde taşınır.

Aslında ülkemizde de çok değil yakın bir zaman öncesine kadar kese kâğıtları sadece pazarlarda değil hemen hemen her alanda yaygın bir şekilde kullanılıyordu. Ne zamanki plastik poşetler piyasaya sürüldü daha sonrasında bu türdeki kâğıt malzemelerden üretilen taşıma ürünleri de yavaş yavaş raflardan kalkmaya başladı.

Kese kağıdı kullanımı kısa sürede eski zamanlarına geri dönecek

Günümüzde her ne kadar eskiye özlem duyulsa da plastik poşetlerin taşıma ve özellikle de alışveriş alanında büyük bir rahatlık sağladığı düşünüldü. İlerleyen zamanlarda ise tüm dünya gereksiz plastik kullanımının doğaya ne kadar zarar verdiğini fark etti ve yeniden kese kâğıdı adına bir zamanlar kaybettiği itibarı geri kazandırmaya hazırlanıyor.

Herkesin bildiği üzere plastiklerin doğada çözünmesi yaklaşık 4 yüz yıl kadar sürüyor. Bu gerçekten insan ömrü hesaba katıldığında çok uzun bir süre. Yüzlerce yıl doğada salt haliyle kalan ve doğadaki her türlü canlıya zarar verebilen plastiklerin kullanımı bilinçli hale getirilmeye çalışılıyor. Her ne kadar bunun için geç kalınsa da aslında zararın neresinden dönülürse dönülsün bir kar.

Kese kâğıdı plastik poşetlerin yerini almaya hazırlanıyor

Plastik poşetler hem dünyanın birçok ülkesinde hem de eşzamanlı olarak Türkiye’de de ücretli hale getirildi. Yakın bir zamanda da plastik malzemeden üretilen alışveriş poşetlerinin tamamen tarihe karışması bekleniyor. Hal böyle olunca da nostaljik ürünler yeniden raflardaki yerini aldı. Bunların başında alışveriş fileleri, karton taşıma çantaları ve tabi ki her zaman taşımacılık ve saklama alanında önemli bir yere sahip olan kese kâğıdı.

Paketleme ve taşıma alanında kullanılan kese kağıtları üzerinde her türlü baskı mümkün

 Özellikle de perakendecilik sektöründe önemli bir yere sahip olan poşetler aynı zamanda da kurumsal kimliğin görünür olması için önemli bir detay. Karton çantalar ve poşetler üzerinde yer alan marka ismi, marka logosu ve marka sloganı gibi ayırt edici belirteçler markaların saygınlığı ve reklamı açısından da büyük önem taşıyor.

Hem doğa dostu hem de özel tasarım paketlemeler ve taşıma ürünleri sayesinde birçok sektör üreticileri daha kısa sürede potansiyel müşterileri ile buluşabilme ayrıcalığını yaşıyor.

Kese kağıdı hayatımızın her alanında kullanılıyor

Kağıt ürünler mutfağımızdan banyomuza, kozmetik sektöründen gıda ve hatta sağlık sektörüne kadar giren ve önemli bir yere sahip. Kese kâğıdı ürünleri sayesinde doğa korunuyor. Hem de şık tasarımlara imza atılabiliyor.

Diğer blog yazılarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hayatımızda önemli kolaylıklar ve ayrıcalıklar sağlayan kâğıt ürünler sayesinde reklam alanında da fark yaratabilmemiz mümkün. Çevre konusunda hassasiyet ve farkındalık sahibi özel bir potansiyel müşteri kitlesinin zaten öncelikli tercihi doğa dostu ürünler olduğu için bu tema ile ürünlerinizin satışını yükseltmeniz de olası.

Markanızın geleceği için kese kağıdı tamamlayıcı ürünler güzel bir adım

Hem çevreye olan vefa borcumuz hem de kendi markamızın itibarı için kâğıt yardımcı taşıma ve paketleme ürünlerine yönelmek çok doğru bir tercih olacaktır. Bu alanda atılan adımlar kısa sürede olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.

kese kağıdı

Doğa dostu özel tasarım üretimler sayesinde kısa sürede potansiyel müşterileriniz ile kontak kurabilir ve satışlarınızda artış meydana getirebilirsiniz. Yakın zamanda Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak ülkemizde de plastik torba ve çantaların kaldırılacağı biliniyor. Bunu hesaba katarak bu alanda yatırım yapmanız sizin çıkarınıza olacaktır

Özel Tasarım Kutu bünyesindeki özel üretimler ile işinizi doğa dostu bir geleceğe taşıyın

Özel Tasarım Kutu firmamız bünyesinde her türlü kese kâğıdı tasarlanarak seri üretimi yapılabilmektedir. Sizin ve markanızın beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tüm ürünlerimiz uzman ve işinde titiz çalışan bir ekip ile yürütülmektedir.