Kraft kağıt torba, doğa dostu ve kullanımı kolay endüstriyel tasarım ürünleridir. Bu ürünler sayesinde saklama, muhafaza etme ve taşıma alanlarında önemli bir kolaylık sağlanır. Günümüzde daha çok alışveriş alanında kullanılsa da hediye, paketleme ve dekoratif alanlarda da sıkça kullanıldığı görülmektedir.

Endüstriyel tasarım ürünü olabildikleri gibi tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda özel bir şekilde de tasarlanabilir. Bir firmanın, bir markanın bilinirliğinin artması, kısa sürede sloganının ve isminin yaygın bir şekilde duyulmasında önemli rol oynar. 

Kraft kağıt torba çeşitleri günümüzde dekoratif amaçlı da kullanılıyor

Kraft kağıt torba çeşitleri, özellikle de Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı plastik alışveriş poşetlerini kullanımının azaltma çabalarından sonra daha çok tercih edilir olmuştur. Kendine has tasarımları ve farklı görüntüleri ile birçok çeşidi bulunan kağıt torbaları birçok amaç için kullanmak mümkün. Alışveriş, paketleme ve saklama amacıyla sık sık kullanılmasının yanı sıra artık günümüzde dekoratif amaçlarla da kullanıldığı görülmektedir.

Kraft kağıt torba çeşitleri uzun süreli kullanım imkanı da sağlıyor 

Bu tip endüstriyel tasarım ürünlerinde genel olarak kese kağıdı rengiyle benzer açık kahverengi bir renk kullanılır. Bazıları daha hafif eşyaları taşımak ya da saklamak için üretilir. Ancak bazı özel tasarım kağıt torbalar çok daha dayanıklı olabilmekte ve uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Kraft kağıt torba çeşitleri istenilen tasarımlarla müşterisiyle buluşabiliyor

Kraft kağıt torba tasarımları genel olarak markaların ve butiklerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel olarak geliştirilmektedir. Bu tarzdaki ürünlerin kalitesi de yine bazı standart tasarımlar dışında sipariş veren yerin ya da kişil2erin isteklerine göre şekillendirilir. Dayanıklı olması istenilen bu tarz kağıt torbalarda karton ve mukavva da kullanılmaktadır. Özellikle de kağıt torbaların taban ve taşıma kolu kısımlarında daha dayanıklı malzeme kullanılarak kullanım ömürlerinin uzatılması amaçlanır.

Doğa dostu kraft kağıt çeşitleri günümüzde daha yaygın olarak kullanılıyor 

Plastik poşetlerin doğaya zarar verdiği bilinen bir gerçektir. Plastikten üretilen maddeler yüzlerce yıl doğadan kaybolmazken kağıttan üretilen maddeler ise kısa sürede doğada çözülebilir. Bu özelliklerinden dolayı artık günümüzde birçok firma ve küçük işletme markalarını doğa dostu tamamlayıcı ürünler ile duyurmak istemektedir. Bu sebepten dolayı da kağıt malzemeden üretilen kraft kağıt torba çeşitlerine karşı ilgi her geçen gün artış göstermektedir.

Sizler de markanızın kısa sürede bilinir olmasını istiyorsanız bu tip modellerden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve tasarımlarla kağıt torbalar üzerinde marka logonuz, isminiz ve sloganınız yer alabiliyor. Hem doğa dostu bir üretime hem de kısa sürede marka bilinirliğine ulaşabilmek için özel tasarım kağıt ürünlere yönelmeniz kısa sürede markanızı ya da butiğinizi daha iyi bir yere taşıyacaktır.

Profesyonel matbaa ve grafik tasarım ekimizle sizin için en uygun ürünleri tasarlıyoruz

Firmamız bünyesinde görev alan profesyonel ve özverili ekibimiz sayesinde sizler de hayal ettiğiniz tasarımlara kısa sürede kavuşabilirsiniz. Firmamızdaki modeller ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyaç ve beklentilerinizi bizimle paylaşarak kendiniz ve firmanız için en doğru tasarımı gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Profesyonel matbaa ve grafik tasarım ekimiz ile hayata kazandırılan yüzlerce çeşit üründen markanız için en doğru tasarımı bulabilirsiniz. Yine markanız için beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi ürünü tasarlayabiliriz. Kraft kağıt torba alanındaki tüm ürünlerimizi sitemizden inceyebilirsiniz. Dilerseniz telefon ya da e mail yoluyla bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.