Özel günlerin vazgeçilmezi takılar artık takı kutusu içerisinde eskisinden daha şık ve gösterişli. Hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olan karton kutular özellikle de mücevher sektöründe her geçen gün çeşitlenerek yerini sağlamlaştırıyor.

Önümüz 14 Şubat Sevgililer Günü. Eğer ki hala daha sevgilinize ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz şüphesiz ki şık ve sade tasarımlı bir mücevher sizin imdadınıza yetişecektir. Ancak hediyenizi son anda seçmiş gibi görünmek istemiyorsanız size daha güzel bir tavsiyemiz var. Özel tasarım karton kutular içerisinde sevginizi daha şık ve daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

Özel tasarım takı kutusu ile markanızı bir adım daha ileriye taşımak sizin elinizde

Taşımacılık sektöründen tutun da gıda sektörüne, kozmetik ve hatta temizlik sektörüne kadar hayatımızın her alanında kendine bir yer bulan karton kutular git gide çeşitleniyor. Hayatımızı hem kolaylaştıran hem de hayatımıza şıklık katan kutular sayesinde markamızı ve ürünlerimizi daha iyi hedef kitleye ulaştırabiliyoruz.

Bir ürünün görünür olmasını ve kısa sürede ilgi görmesini sağlayan tasarım kutular sayesinde hem büyük şirketler hem de butik firmalar kısa sürede marka prestijini artırıyor. Ürünlerinin kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmasını hedefleyen marka sahipleri de kutu tasarımlarına eskisinden daha çok yatırım yapıyor. Bu sektörlerin başında da takı ve mücevher sektörü geliyor.

Özel Tasarım Kutu blogumuzdan diğer yazılarımıza da ulaşabilirsiniz.

İster kurumsal olun ister butik bir marka olun her koşulda tasarım kutular en büyük yardımcınız

Takı kutusu tasarımları sayesinde hem küçük butikler hem de kurumsal markalar ürünlerinin kısa sürede hedef kitleyle en doğru biçimde buluşmasını sağlıyor. Özellikle de özel günler için geliştirilen karton kutu tasarımları kısa sürede potansiyel müşterilerin dikkatini çekiyor. Müşteriler de sevdiklerine hediye aldıkları takıları standart kutular içinde armağan etmekten ziyade özel tasarım kutular içerisinde sunmayı tercih ediyor.

özel takı kutu özel kuyumcu kutu

Günümüzde yüzük kutuları, kolye kutuları, bileklik kutuları, saat kutuları, küpe kutuları gibi takı kutusu tasarımları bir firmanın marka ismi, logo ve sloganının yer alacağı şekilde tasarlanabiliyor. Standart formlarda ve tek tip hazırlanabilen bu kutular dışında özel olarak bir tema için de çeşitli takı kutuları hazırlanabiliyor. Profesyonel grafik tasarımcıları ve müşterilerin istek ve arzuları dâhilinde kişiye özel takı kutuları da tasarlanabiliyor.

Özel günler için tasarlanan takı kutusu tasarımları ile göz doldurun

Günümüzde özellikle de tek bir gün için ya da tek bir kişiye özel olarak hazırlanan hediye takı kutusu tasarımları çok ilgi görüyor. Bu şekilde hediyeler daha özenli bir hale gelebiliyor. Herkesin bildiği gibi bir hediyenin değeri ve manevi önemi kadar sunuluş biçimi de en az bunlar kadar önemli. Karşımızdaki insana verdiğimiz değeri ona verdiğimiz hediyeyi sunma biçimimizle de gösterebiliriz. Maddi değerinden ziyade hediyenin sunumu için harcanan zaman ve emek çoğu zaman daha önemli bir yere sahiptir. Bu alanda da firmamız bünyesinde de her türlü takı kutuları istenilen boy ve ebatlarda hazırlanabilmektedir.

Her ihtiyaca, bütçeye ve zevke uygun takı kutusu tasarımları sizleri bekliyor

Bir butik ya da kurumsal bir marka için üretilen kutuların yanında özel bir gün için seri üretimi yapılabilen tasarımlarımız da mevcuttur. Bir ürünün değerini belirleyen ayırt edici noktalardan bir tanesi de kutusudur. Bu bilinçle yola çıkan profesyonel grafik tasarım ve matbaa ekibimiz ile birlikte her türlü ihtiyaca, bütçeye ve zevke uygun takı kutusu çeşitleri geliştirilebilmektedir.