Baskılı karton poşet üretimleri​ alanında her geçen gün gelişme kaydediliyor. Çünkü talep artıyor.

Türkiye’de de 2018 yılından bu yana tıpkı birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi naylon poşet kullanımı ücrete tabi hale getirildi. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere çeşitli dünya ülkelerinde de naylon poşet kullanımını azaltmak için çeşitli çalışmalar yapılıyor.

Kısa bir süre önce market ve mağazalarda hatta bazı semt pazarlarında dahi naylon poşetler ücretli hale getirildi. Her yıl güncellenen istatiksel bilgilere göre 2020 yılında da bu durum naylon poşet ve naylon eşya kullanımını azaltmaya başladı.

Ülke genelinde naylon poşetlerin ücretli hale getirilmesi ve kullanımını zamanla sıfıra indirmek üzere yürütülen projeler olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Hal böyle olunca plastik ürünlerin kullanımı da daha az ve daha bilinçli hale geliyor. Bununla beraber baskılı karton poşet ve çanta üretimleri de artış gösteriyor.

Plâstik poşet ve çantalara göre her bakımdan daha dayanıklı ve daha sağlıklı olduğu bilinen baskılı karton poşet vekarton çanta kullanımları da artış gösterdi. Bu alanda sağduyu sahibi bilinçli tüketiciler plastik ürünleri bir kenara bırakarak kağıt malzemelerden üretilen çanta ve poşetleri tercih etmeye başladı. Özellikle alışverişlerde çok sık kullanılan kese kağıtları, karton torbalar ve karton poşetlerin aslında kullanım alanı çok daha geniş.

Bilhassa marka prestiji ve bilinirliği bakımından ​kraft karton çanta modelleri çok önemli bir konumda. Firmanızın bilinirliğinin artmasını sağlayan dayanıklı malzeme ve kaliteli içeriklerden üretilen karton poşet ve ​kraft karton poşet modelleri her türlü bütçe ve zevke uygun olabilecek şekilde tasarlanıyor.

Karton çanta modelleri ve karton çanta imalatı

Günlük yaşamda geniş bir kullanım alanı edinen​ karton çanta modelleri geniş körük ve dar körük hafif gramaj ve ağır gramaj başta olmak üzere sizin ve firmanızın ihtiyaçları ve beklentileri dahilinde birçok farklı çeşitte tasarlanabiliyor. Sektöründe söz sahibi olmak isteyen ve kalıcı bir reklam yatırımı yapmak isteyen üreticiler de kalın ve dayanıklı bir

biçimde üretilen baskılı karton poşet modelleri kullanıyor. Birden çok defa kullanılabilen ve şıklıkları sayesinde dekoratif amaçlı olarak da kendine geniş bir kullanım alanı bulabilen kağıt malzemeden üretilmiş çanta ve poşet modelleri alıcı kitlesini de her geçen gün katlayarak artırmaya devam ediyor.

Karton çanta ve poşet nasıl üretiliyor? Üretimlerinde hangi teknikler kullanılıyor?

Şık görüntüsü, günlük kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebilmesi, dayanıklı malzemeleri ile hemen hemen hayatın her alanında sık sık karşımıza çıkabilen ​karton çanta imalat kısmında çok hassas bir süreçten geçiyor.

Firmamız bünyesinde de sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarına uygun ​baskılı kraft torba çeşitleri sunuluyor. Ağırlıkları genel hatlarıyla 170 gram ile 250 gram arasında değişen kağıt malzemeleri üretimlerimiz birçok farklı renk ve desende geliştirilebiliyor. Söze sadece hayallerinizdeki tasarımlarla buluşmak kalıyor.

Bristol kağıt, kuşe kağıt ve esmer kraft kağıt çeşitlerinde üretilebilen ​tasarım kağıt çantalar sevdiklerinize hediye verirken de yardımcılarınızdan bir tanesi. Üstelik uzun süreli kullanım sağladıkları için evinizde rahatlıkla dekoratif eşya olarak da kullanabileceğiniz modeller sunuyor.

Özel günlerin de vazgeçilmezi karton çanta ve poşet modelleri

Hediyelik karton çanta modelleri ile sevdiklerinizi ve kendinizi ödüllendirmeniz de mümkün.

Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi aklınıza gelebilecek birçok özel ve anlamlı günde karton çanta ve poşetleri kullanabilirsiniz.

Hediyenizin sunumunu daha şık ve daha özenli hale getiren bu tip ürünler sevdiklerinizi sevindirmenin güzel bir yolu.

Karton çanta modelleri ve karton poşet modelleri üretim teknikleri sayesinde birçok farklı alternatif sunuyor

Karton çanta ebatları sizin ve firmanızın beklenti ve isteklerine göre geliştirilebilmektedir. İstediğiniz renk ve modellerde tasarlanabilen modeller arasından mutlaka beklentinizi karşılayan bir modele rastlayabilirsiniz.

Ofset baskıda CMYK diye bilinen dört temel renk kullanılarak üretilen özel ürünler sizin, firmanızın ve sevdiklerinizin her türlü beklentisini karşılayabilecek birlikte geniş ve özgür bir tasarım alanına sahip.

Ayrıca özel geliştirilen pantone boyalar ile de çok farklı renk ve desenlerde ​karton çanta modelleri hayata kazandırabilmek mümkün.

Markanızın logosuna ve içeriğine bağlı olarak selefon, renkli, baskılı, mat, parlak, yaldızlı modellerde yine bu tipteki endüstriyel tasarım ürünlerinde beğeninize sunuluyor. Firmamız bünyesinde de her türlü zevk ve her türlü bütçeye uygun ürünler bulabilmek mümkün.

Sizler sadece hayalinizdeki ürünü anlatıp özel tasarım çantalarınızın keyfini süreceksiniz.

Karton çanta ölçüleri nasıl belirleniyor?

Karton çanta ölçüleri de yine alıcının hayal dünyasına kalmış durumda. İstenilen malzeme ve istenilen desenlerden her türlü boyda ve her türlü dayanıklılıkta karton çanta ve poşet üretmek mümkün.

Bu alanda çok geniş bir model yelpazesi sunan tasarım ürünler çeşitli ürünlerle daha çekici hale de getirilebiliyor. Özellikle de dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun biçimde geliştirilen karton çanta ve poşetler için farklı malzemelerden saplar da yapılabiliyor.

Kâğıt sapların kullanımı her ne kadar diğerlerine göre ezici çoğunlukta olsa da uzun süreli kullanım için üretilen modellerde daha farklı alternatifler de görebilmek mümkün.

Kişilerin ve firmaların beklentileri dahilinde üretilen karton çanta ve poşetlerin sap kısımlarında rengarenk kurdele, halat ip, jüt ip, polyester ip, pamuk ip ve yaldızlı ipler kullanılabiliyor.

Birinci hamur kağıt, Amerikan Bristol kağıt, parlak ve sedefli kağıt, selefon, mat ya da parlak

kağıt çeşitlerinden üretilen ​baskılı karton poşet modelleri üzerinde yer alacak baskılar da yine sadece sizin hayal dünyanıza kalmış.

Karton çanta Topkapıbölgesinde vazgeçilmez adresiniz olan firmamız bünyesinde dilediğiniz renk, desen, ebat ve çeşitlerde ​karton çanta vekarton poşet modelleri bulabilmeniz mümkün.

Hediyelik karton çanta modelleri ile sevdiklerinizi ve kendinizi ödüllendirmeniz de mümkün. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi aklınıza gelebilecek birçok özel ve anlamlı günde karton çanta ve poşetleri kullanabilirsiniz.

Hediyenizin sunumunu daha şık ve daha özenli hale getiren bu tip ürünler sevdiklerinizi sevindirmenin güzel bir yolu.

Karton çanta modelleri ve karton poşet modelleri üretim teknikleri sayesinde birçok farklı alternatif sunuyor

Karton çanta ebatları sizin ve firmanızın beklenti ve isteklerine göre geliştirilebilmektedir. İstediğiniz renk ve modellerde tasarlanabilen modeller arasından mutlaka beklentinizi karşılayan bir modele rastlayabilirsiniz.

Ofset baskıda CMYK diye bilinen dört temel renk kullanılarak üretilen özel ürünler sizin, firmanızın ve sevdiklerinizin her türlü beklentisini karşılayabilecek birlikte geniş ve özgür bir tasarım alanına sahip.

Ayrıca özel geliştirilen pantone boyalar ile de çok farklı renk ve desenlerde ​karton çanta modelleri hayata kazandırabilmek mümkün.

Markanızın logosuna ve içeriğine bağlı olarak selefon, renkli, baskılı, mat, parlak, yaldızlı modellerde yine bu tipteki endüstriyel tasarım ürünlerinde beğeninize sunuluyor.

Firmamız bünyesinde de her türlü zevk ve her türlü bütçeye uygun ürünler bulabilmek mümkün. Özel Tasarım Kutu firmamız bünyesinde yer alan baskılı karton poşet modellerinden sipariş verebilirsiniz. Sizler sadece hayalinizdeki ürünü anlatıp özel tasarım çantalarınızın keyfini süreceksiniz.

Sağlık ve tasarruf için doğa dostu ürünler tercih edin

Markanızın elden ele dolaşmasını sadece tek bir yerde değil birçok farklı yerde ve sektörde görünür olmasını sağlamak istiyorsanız sizler de ​karton baskı poşet modellerinden faydalanabilirsiniz.

Sadece firmanız için değil sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmak için de çok geniş bir alternatif yelpazesi sunan modeller hediyelerinizi de daha özenli hale getirebiliyor. Özel günlerinizde hediyelerinizi daha şık ve daha estetik sunumlara kavuşturan baskılı karton poşet modelleri dekoratif olarak evlerinizi de şenlendirebiliyor. Hem sağlıklı hem de dayanıklı ürünler olması sebebiyle uzun süreli ve kaliteli bir kullanım deneyimi sağlıyor.

Basklı ve logolu karton kutu çeşitleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Baskılı karton çanta ve poşet modellerini keşfedin

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı, markanızın prestiji ve doğanın geleceği için en doğru seçim kağıt malzemeden üretilen çanta ve poşet modelleri. Baskılı karton poşet siparişlerinizde dayanıklı ve sağlıklı malzeme kullanılmasına özen gösterin.

Renkli karton çanta

Renkli karton çanta

Her bilinçli tüketicinin ve her bilinçli, sorumluluk sahibi firmanın öncelikli tercihi haline gelen kağıt malzemeden üretilen eşyaların kullanımı dileriz ki yayılarak artmaya devam eder.

Avrupa ile birlikte Türkiye de eş zamanlı olarak tasarruflu ve doğada kolaylıkla çözünebilen uzun süreli kullanım ürünlerine yöneliyor. Bu nedenle basklı karton poşet tasarımları da dikkat çekmeye devam ediyor.

Doğa dostu ve uzun vadede ciddi anlamda tasarruf sağlayan kağıttan üretilmiş malzemelerin ve ürünlerin kullanımı da yaygınlaşıyor.